Natura Obiektywnie cz. I

Reportaż pt. "Dary Lasu" z udziałem Nadleśnictwa Drawno.

W reportażu Telewizji TRWAM z serii "Natura obiektywnie" przedstawiono naturalną zdrową żywności pochodzącą z polskich lasów, między innymi dziczyznę i sarninę. Ukazano bioróżnorodności lasów polskich, ich zasobów naturalnych oraz zwierzyny łownej.

 

Najnowsze aktualności Najnowsze aktualności

Powrót

Wyjątkowe wyróżnienie dla Nadleśniczego Nadleśnictwa Gryfice

Wyjątkowe wyróżnienie dla Nadleśniczego Nadleśnictwa Gryfice

Nadleśniczy Nadleśnictwa Gryfice Wojciech Pietrzak został odznaczony medalem "Zasłużony dla przemysłu naftowego i gazowniczego" za szczególne zaangażowanie w projekt Baltic-Pipe.

Minister Klimatu i Środowiska oraz Pełnomocnik Rządu ds. Strategicznej Infrastruktury Energetycznej,16 listopada 2022 r., wręczyli odznaczenia za zaangażowanie i wkład pracy w realizacji inwestycji zwiększających bezpieczeństwo energetyczne Polski.

Odznaczenia " Zasłużony dla przemysłu naftowego i gazownictwa" przyznała Minister Klimatu i Środowiska Anna Moskwa.

W 2022 r. GAZ-SYSTEM zakończył największy program inwestycyjny w historii polskiego przesyłu gazu. Projekty zostały wykonane w terminie, dzięki temu krajowy system przesyłowy został przestawiony na oś północ-południe, a Polska zerwała z wieloletnią zależnością gazową od Rosji, umożliwiając transport gazu ziemnego do odbiorców z wielu kierunków i żródeł.

Uroczystość odbyła się w siedzibie Ministerstwa Klimatu i Środowiska.