Asset Publisher Asset Publisher

Treningi siatkarskie z Marcinem Możdżonkiem w lesie (Puszcza Bukowa)

Uwaga, uwaga :-) W niedzielę 10 lipca, Marcin Możdżonek zawita do Szczecina, żeby na świeżym powietrzu aktywizować ruchowo mieszkańców miasta w… lesie.

Dokładniej w urokliwej scenerii Puszczy Bukowej, gdzie odbędzie się jeden z czterech w Polsce, wyjątkowych Treningów Siatkarskich.

Multimedalista największych siatkarskich imprez oraz Nadleśnictwo Gryfino zapraszają na wyjątkowe wydarzenie łączące w sobie aktywność na świeżym powietrzu oraz proekologiczną edukację dzieci i młodzieży.

Las to doskonała przestrzeń do sportu i rekreacji, dlatego “Trening siatkarski z Marcinem Możdżonkiem w lesie” może okazać się nie tylko efektywnym i potrzebnym po pandemicznej przerwie wysiłkiem fizycznym, ale także ciekawym pomysłem na przerwanie naszej codziennej rutyny. Wykonywanie treningów w lesie umożliwia obcowanie z czystszym i wolnym od zanieczyszczeń powietrzem, co ma niesamowicie wartościowy wpływ na drogi oddechowe oraz wpływa na szybszą regenerację organizmu.

To przyjemne i pożyteczne połączenie razem z zestawem ćwiczeń opracowanym przez Marcina Możdżonka gwarantuje rewelacyjne efekty, dobrą zabawę i solidny zastrzyk endorfin. Przyjemność ze wspólnych ćwiczeń z Mistrzem Świata może być tym większa, bo nasz 242-krotny reprezentant Polski zaprosił do udziału w projekcie wyśmienitych sportowców, którzy będą mu asystowali podczas ćwiczeń.

Na trening z Marcinem Możdżonkiem zapraszamy dzieci i młodzież od 9 do 14 roku życia, a na towarzyszące mu spotkanie z gwiazdami wszystkich, dla których sport jest wspaniałym sposobem na dobre samopoczucie i zdrowy tryb życia.

Spotykamy się w  dniu 10 lipca b.r. (niedziela) o godzinie 11.00 w Puszczy Bukowej (Nadleśnictwo Gryfino) w sąsiedztwie Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II przy ulicy Skalistej 24 w Szczecinie (biuro wydarzenia czynne od godziny 10.00)

Rejestracja uczestników odbywa się do dnia 8 lipca b.r. - telefonicznie pod numerem telefonu: 91 416 20 71 (sekretariat Nadleśnictwa Gryfino czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00) lub mailowo pod adresem: gryfino@szczecin.lasy.gov.pl. W zgłoszeniu prosimy podać imię uczestników i numer telefonu do kontaktu.*

*Administratorem danych osobowych jest Nadleśniczy Nadleśnictwa Gryfino, zaś szczegółowe warunki przetwarzania moich danych osobowych znajdują się w klauzuli informacyjnej o przetwarzaniu danych osobowych, dostępnej na stronie internetowej Nadleśnictwa Gryfino pod adresem: https://gryfino.szczecin.lasy.gov.pl/ochrona-danych-osobowych

Uczestnicy wydarzenia/opiekunowie uczestników proszeni są o zapoznanie się z załączoną kartą zgłoszenia, którą należy wydrukować, wypełnić i zabrać ze sobą na spotkanie (lub wypełnić w biurzewydarzenia przed jego rozpoczęciem). Biuro wydarzenia czynne będzie w dniu 10 lipca od godziny 10.00

Szczecin | Treningi siatkarskie z Marcinem Możdżonkiem w lesie (Puszcza Bukowa)

- niedziela 10 lipca 2022 roku, Szczecin

- Puszcza Bukowa (Nadleśnictwo Gryfino) w sąsiedztwie Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II przy ulicy Skalistej 24 w Szczecinie

- start: godzina 11:00

Więcej informacji: www.mozdzonek.eu, www.gryfino.szczecin.lasy.gov.pl i Marcin Możdżonek Official Profile

Partnerzy wydarzenia:

oraz