Asset Publisher Asset Publisher

Leśnicy przy tenisowym stole

W Rytrze k. Starego Sącza odbyły się XXII MISTRZOSTWA PRACOWNIKÓW LASÓW PAŃSTWOWYCH W TENISIE STOŁOWYM.

Leśnicy oprócz pracy zawodowej mają liczne zainteresowania, w tym sportowe. W Mistrzostwach wzięło udział 124 zawodników w kilku kategoriach. Wystąpiło 20 drużyn. Reprezentacja RDLP Szczecin zajęła następujące miejsca w poszczególnych kategoriach:

1. Kategoria OPEN na 68 startujących zawodników miejsce 12 zajął HALASZ MAURYCY, 20 GOLATA KRZYSZTOF, 28 POKRZYWKA WOJCIECH, 33 HOŁODNIAK OLAF
  2. Kategoria Kobiet na 30 startujących zawodniczek miejsce 17 zajęła GIBKA-KRUPA KAMILA, 18 JAWORSKA ILONA
  3. Kategoria Kierownicza na 26 startujących zawodników miejsce 15 zajął PIOTROWSKI TADEUSZ, 19 KUCAL SŁAWOMIR
  4. Gra podwójna OPEN na 33 startujących debli miejsce 11 zajął GOLATA KRZYSZTOF/POKRZYWKA WOJCIECH, 21 HALASZ MAURYCY/HOŁODNIAK OLAF
  5. Gra podwójna kobiet na 13 startujących debli miejsce 5 zajęły JAWORSKA ILONA/GIBKA-KRUPA KAMILA
  6. Klasyfikacja drużynowa na 20 drużyn nasza reprezentacja zajęła 6 miejsce.

Podsumowując całe Mistrzostwa należy podkreślić wysokie miejsce jakie zajęły Panie w kategorii podwójnej kobiet - JAWORSKA ILONA/GIBKA-KRUPA KAMILA oraz 12 miejsce jakie zajął
w kategorii Open - MAURYCY HALASZ.

Niewątpliwym sukcesem jest również 6 miejsce w KLASYFIKACJI DRUŻYNOWEJ, co jest zasługą całej reprezentacji RDLP w Szczecinie.

Mistrzostwa przebiegały w duchu sportowej rywalizacji i integracji pracowników Lasów Państwowych z całego kraju.