Asset Publisher Asset Publisher

Fantastyczna niedziela z gwiazdami sportu

Trening siatkarski z Marcinem Możdżonkiem w lesie (Puszcza Bukowa)

W niedzielny poranek – 10 lipca w uroczym zakątku Puszczy Bukowej na terenie Nadleśnictwa Gryfino, Marcin Możdżonek - multimedalista największych siatkarskich imprez zaprosił do wspólnej przygody ze sportem mieszkańców Szczecina. Przyjemność z treningu z Mistrzem Świata była tym większa, bo naszemu 242-krotnemu reprezentantowi Polski towarzyszyli w projekcie wyśmienici sportowcy – Monika Pyrek, Katarzyna Gajgał-Anioł i Michał Ruciak. Rewelacyjna rozgrzewka wprowadziła uczestników treningu w wyśmienity nastrój. Pod czujnym okiem gwiazd sportu ćwiczyliśmy w nim do końca spotkania :). Przydatną wiedzę można było zdobyć w towarzyszącym treningowi punkcie pierwszej pomocy. Jego prowadzący udzielali instruktażu i ważnych informacji dotyczących zasad postępowania, w przypadku konieczności udzielenia wsparcia w sytuacjach związanych z ratowaniem zdrowia i życia. Brawo!!!

Niedzielny trening był doskonałą okazją do rozmów z wybitnymi sportowcami oraz zdobycia autografów. Zainspirowani atmosferą wydarzenia kontynuowaliśmy sportową rywalizację długo po jego zakończeniu :)

Las to doskonała przestrzeń do sportu i rekreacji, dlatego “Trening siatkarski z Marcinem Możdżonkiem w lesie” okazał się nie tylko efektywnym i potrzebnym po pandemicznej przerwie wysiłkiem fizycznym, ale także ciekawym pomysłem na wakacyjną aktywność. Wykonywanie treningów w lesie umożliwia obcowanie z czystym powietrzem, co ma niesamowicie wartościowy wpływ na drogi oddechowe oraz wpływa na szybszą regenerację organizmu. Wszechobecna zieleń, świeże powietrze i cisza to czynniki, które dodatkowo pozwolą się odprężyć, zniwelować stres i naładować pozytywną energią. A nic tak nie inspiruje jak trening w pięknych okolicznościach przyrody. Ciekawym pomysłem na rekreację w Puszczy Bukowej będzie projektowany obecnie przez nadleśnictwo szlak turystyczny im. Mieczysława Tarchalskiego z elementami ścieżki zdrowia, którego zapowiedź przedstawiliśmy na niedzielnym spotkaniu.

Zapraszamy do śledzenia - www.mozdzonek.eu i Marcin Możdżonek Official Profile

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom wspaniałego treningu, naszym gwiazdom sportu prowadzącym to wyjątkowe spotkanie, obsłudze eventu z Fundacji Marcina Możdżonka, dbającej o uczestników oraz partnerom wspierającym – Katolickiej Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Szczecinie i Centrum Informacyjnemu Lasów Państwowych.