Aktualności Aktualności

Borówkowy zawrót głowy

Smacznie, kolorowo, rodzinnie, zabawnie. Święto Borówki 2022 w Nadleśnictwie Nowogard przeszło już do historii. Jednak sądząc po reakcji osób, które przybyły w sobotę 23 lipca do Płotkowa na spotkanie z Borówką i Leśnikiem kolejna edycja nie może się nie odbyć.

Pierogi, ciasto, naleśniki, gofry, zupa, lemoniada, bułeczki… oczywiście wszystko z jagodami czekało na smakoszy od godz. 12.00 na pięknie przystrojonych stołach przy obiekcie edukacyjnym Nadleśnictwa Nowogard.

Jednak to nie wszystko. Na najmłodszych czekały stanowiska warsztatowe, przy których można było stworzyć, pokolorować lub wytatuować … oczywiście borówkę. Czekała też Ciocia Borówka z zabawami dla maluchów i nie tylko. W powietrzu pojawiły się  borówkowe bańki, a usta dzieci pokryła fioletowa barwa waty cukrowej.

Dziękujemy za wspólny czas wszystkim, którzy nas odwiedzili. Dziękujemy za serce i zdolności kulinarne  dziewczyn z kół gospodyń wiejskich z Wyszomierza, Wierzbięcina i Ostrzycy.

Dla każdego: coś pysznego, coś miłego, coś wyjątkowego – fotorelacja z wydarzenia niech odda atmosferę naszego Święta Borówki.