Lista aktualności Lista aktualności

Powrót

Zostań (z nami :-) w domu i...

Zostań (z nami :-) w domu i...

wygraj fajne nagrody...

Na ponowne wspólne spacery i rozmowy o lesie (w lesie) przyjdzie jeszcze czas. Na razie zachęcamy do pozostania w domu i rozwiązywania zagadek, które zamieszczamy. Nic trudnego - ot taka mała antynuda :-) Ale....

Spośród wszystkich osób, które nadeślą prawidłowe rozwiązania co najmniej 8 zadań rozlosujemy ciekawe upominki (niespodzianki oczywiście) :-)

Jak przesłać rozwiązania?

- za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres gryfino@szczecin.lasy.gov.pl z tytułem wiadomości Konkurs - Zostań (z nami :-) w domu

Jak udzielić odpowiedzi?

- w przesłanej wiadomości wystarczy wpisać numery zadań i prawidłową odpowiedź, np.

zadanie nr 1 - odpowiedź (np.) sosna lub zadanie nr 1 - odpowiedź (np.) A lub zadanie nr 1 - odpowiedź polegająca na wymienieniu elementów o które pytamy. Rozwiązanie zadania nr 3 - prosimy o załączenie zdjęcia pracy.

Jakie dane należy podać w wiadomości do nas?

- jeśli zdecydujecie się Państwo na przesłanie odpowiedzi i wzięcie udziału w losowaniu nagród prosimy o podanie w wiadomości wyłącznie imienia i numeru telefonu do kontaktu (w celu ustalenia terminu oraz sposobu odbioru nagrody, gdy staniecie się Państwo zwycięzcą losowania)

Do kiedy można przesyłać odpowiedzi?

- na odpowiedzi czekamy do 4 maja b.r.

A oto karty z zadaniami:

Zadanie nr 1

Zadania nr 2 i 3

Zadanie nr 4

Zadanie nr 5

Zadania nr 6, 7 i 8

Zadanie nr 9

Zadanie nr 9 c.d.

Zadanie nr 10

Zadanie nr 11

Polecamy również:

POZNAJ LAS SPRZED EKRANU KOMPUTERA

LEŚNA KOLOROWANKA

LEŚNOTEKA

LEŚNE QUIZY

LEŚNE BAJKI

Organizatorem wydarzenia jest Nadleśnictwo Gryfino z siedzibą w Gryfinie ul. 1 Maja 4 (74-100). Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Przesłanie odpowiedzi w celu wzięcia udziału w losowaniu nagród wymaga podania imienia oraz numeru telefonu do kontaktu w sprawie ich odbioru. Każdy zwycięzca zostanie powiadomiony odrębnie i telefonicznie. Dane osobowe zwycięzców losowania, służące do wysyłki nagród będą przetwarzane wyłącznie w przedmiotowym celu. Losowanie i wysyłka/odbiór nagród odbędzie się w terminie do 40 dni od dnia 5 maja b.r. Termin losowania i wysyłki/odbioru nagród może ulec wydłużeniu w przypadku wystąpienia okoliczności, na które organizator nie ma wpływu. O zaistniałych zmianach organizator poinformuje odrębnie każdego z uczestników (zmiana terminu losowania - za pośrednictwem korespondencji elektronicznej) lub zwycięzców (odbiór/wysyłka nagród - telefonicznie).

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych uczestników konkursu.