Lista aktualności Lista aktualności

Powrót

Konkurs na nazwę wieży widokowej

Konkurs na nazwę wieży widokowej

Nadleśnictwo Kliniska położone w Leśnym Kompleksie Promocyjnym „Puszcze Szczecińskie” w samym sercu Puszczy Goleniowskiej w celu skanalizowania ruchu turystycznego i wzbogacenia oferty edukacyjnej zakończyło budowę drewnianej wieży widokowej wraz z małą infrastrukturą turystyczną towarzyszącą głównemu przedsięwzięciu.

Drewniana wieża widokowa zlokalizowana w Leśnictwie Bącznik z widokiem na rzekę Inę oraz nadrzeczne łąki powstała ze środków finansowych nadleśnictwa, Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie oraz w ramach projektu Leśnych Gospodarstw Węglowych (środki finansowe pochodzą ze sprzedaży JDW zakupionych przez firmę Budimex).

Wieża dla turystów dostępna będzie na początku czerwca- wówczas też zostaną ogłoszone wyniki konkursu na nazwę wieży. Oficjalny termin zostanie podany na stronie internetowej nadleśnictwa.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców powiatu goleniowskiego, stargardzkiego i Miasta Szczecin do udziału w konkursie i przesłanie propozycji nazwy wieży widokowej.

Regulamin konkursu

Termin nadsyłania propozycji nazw do 25 maja 2020r.