Lista aktualności Lista aktualności

Powrót

KONKURS - #ZOSTAŃWDOMU I SPACERUJ PO LESIE

KONKURS - #ZOSTAŃWDOMU I SPACERUJ PO LESIE

BRZMI ABSTRAKCYJNIE? NIE DLA NAS!

Aktualna sytuacja zmusza nas wszystkich do wielu wyrzeczeń i stawia przed olbrzymią odpowiedzialnością za siebie i innych. Jednak w przypadku Nadleśnictwa Skwierzyna nic nie tracicie! Zapraszamy na wirtualny spacer po lesie. Aby zachęcić Was do odwiedzin w lesie przed monitorem swojego komputera, dodatkowo ogłaszamy konkurs. Stawką są atrakcyjne upominki.

Zasady konkursu są proste. Należy odbyć wirtualny spacer i odpowiedzieć na pytanie:

Ile jest ław wokół ogniska na Lisiej Polanie? Jest to ostatnie pytanie w naszym konkursie.

Jeśli znasz odpowiedź, prześlij ją za pośrednictwem poczty elektronicznej  na adres maciej.haluszczak@szczecin.lasy.gov.pl w tytule wiadomości wpisując #ZOSTAŃWDOMU I SPACERUJ PO LESIE do najbliższego piątku 22.05.br. do godziny 14:00.

Nowe pytanie będzie pojawiać się co tydzień, w każdą środę, aż do odwołania konkursu. Na odpowiedź czekamy zawsze do piątku do godziny 14:00.

Wśród osób, które udzielą prawidłowej odpowiedzi, zostanie wylosowany jeden zwycięzca. Ze zwycięzcą skontaktujemy się za pośrednictwem e-maila, z którego przesłano prawidłową odpowiedź.

 

Organizatorem wydarzenia jest Nadleśnictwo Skwierzyna z siedzibą w Skwierzynie (66-440) przy ul. 2 Lutego 2. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Każdy zwycięzca z danego tygodnia zostanie powiadomiony odrębnie drogą elektroniczną. Dane osobowe zwycięzców losowania, służące do wysyłki nagród, będą przetwarzane wyłącznie w przedmiotowym celu. Losowanie nagród odbywać będzie się w terminach 10.04.br., 17.04.br., 24.04.br., itd. do odwołania. Od dnia odwołania konkursu w terminie do 40 dni odbędzie się wysyłka/odbiór nagród. Termin wysyłki/odbioru nagród może ulec wydłużeniu w przypadku wystąpienia okoliczności, na które Organizator nie ma wpływu. O zaistniałych zmianach Organizator poinformuje zwycięzców za pośrednictwem korespondencji elektronicznej.

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.